BLAM!

…. a highly-explosive action performance

“Die-Hard” meets “The Office”

BLAM! je pocta všetkému čo je hravé a odvážne, s vynikajúcimi talentovanými umelcami, v rámci fyzického divadla, parkour, cirkusu a odvážnych kúskov.

Bezslovný príbeh troch tak trochu utláčaných kancelárskych pracovníkov, ktorí zabíjajú svoj život v najsmutnejšej kancelárii sveta pod dohľadom ich hranične-sociopatického šéfa. Ako útočisko z tohto každodenného pekla, sa pracovníci nechávajú uniesť svojimi živými predstavami, vždy keď sa ich šéf pozerá iným smerom a v tomto svete oživujú svoje obľúbené filmy. Jedného dňa sú prichytený svojím šéfom, ktorý sa na ich prekvapenie sám zapojí do ich imaginárnej hry. Avšak on sám začne rýchlo porušovať všetky pravidlá a všetko sa zrazu vymkne spod kontroly.

Od premiéry vystupoval BLAM! po celom svete – napr. na Edinburgh Fringe Festivale, West End v Londýne, Cíne, Bogote, Istanbule, Južnej Kórei, na Novom Zélande, Taiwane ci v Južnej Amerike. BLAM! mieša komédiu, divadlo, akrobaciu a kaskadérske kúsky. Bezslovné predstavenie, ponúka nápaditý, veľmi akčný a zábavný zážitok.

„Jedna z najdivokejších skúseností, ktorú som mal za veľmi dlhé obdobie. Party bomba, ktorá pomaly vybuchne do orgie šialenstva „

2015 ShowTime