DÁTUM:26. novembra 2017
ČAS:19:00
MESTO:Bratislava
MIESTO:AEGON ARENA
HELLOWEEN – Pumpkins United World Tour 26. novembra 2017

30 rokov po vyjdení najzásadnejších albumov v melodickom heavy metale – Keeper of the Seven Keys Part I a II, sa stalo to, v čo roky dúfali najvernejší fanúšikovia !!! Do zostavy sa na oslavu tohto mega-výročia vrátili vtedajší členovia : hlas, ktorý urobil v metale revolúciu – Michael Kiske (Unisonic, Avantasia) a Kai Hansen (Gamma Ray, Unisonic) !!! – spoluautor obidvoch albumov !
To, čo sa možno nikdy nezopakuje, prichádza : tekvice vyrážajú na monstrózne turné, aby nechali fanúšikov spomínať na éru, ktorá dala základ stovkám ďalších kapiel a posunula hranice žánru tak vysoko, že dodnes málokto dosiahol túto latku.
Rýchlostné preteky, klenuté melódie, dvojsóla na podklade tepavých bicích, nezameniteľný spev … Legenda sa zrodila v roku 1987.
Skupina s navrátilcami pripravuje až trojhodinovú show, preto sa nesmie stať, aby tam nejaký fanúšik tohto obdobia chýbal ! Československo nemalo tú šancu, vidieť rodiace sa megastar na svojom území a o to je tento exkluzívny koncert ešte viac jedinečný.
Aby sa však nezabudlo na novšiu éru, prechádzka desaťročiami a históriou kapely bude mať aj časť, kde odznejú hity z novšej éry s Andi Derisom (spev).

Zostava, ktorá obíde toto turné :
Michael Kiske – spev
Michael Weikath – gitara, sprievodný spev
Kai Hansen – gitara, sprievodný spev
Markus Grosskopf – basgitara, sprievodný spev
Andi Deris – spev
Sascha Gerstner – gitara, sprievodný spev
Dani Löble – bicie.

2015 ShowTime