WET TEMPTATION

Show zvádzania! Klasika, Jazz, Hip-Hop, Breakdance akrobacia: jedenásť žiaducich mužov vytvorilo úplne novú tanečnú dimenziu. Najvyššia technická dokonalosť v padajúcom daždi na javiskách.

Kto si myslí že len Chippendales môžu s tehličkami na bruchu priviesť publikum do varu, uvidí že sa mýli. Wet Temptation bude mať svoju premiéru na Slovensku. Prinesie jedenásť mimoriadne atraktívnych a očarujúcich mužov na pódium, ktorý Vás v padajúcom daždi privedú do úplne novej dimenzie tanca. Ani nitka neostane suchá a zvodná sila, ktorá vychádza z mokrých tanečníkov, je pritom obrovská.

Pulzujúca energia, ktorá vychádza z javiska, prenikne až do posledného radu! Nezabudnuteľný zážitok!

Tanečná senzácia z Petrohradu Wet Temptation bola 3 roky po sebe menovaná za najlepšiu show v krajine, ktorú videlo viac ako 3 milióny divákov.

Režisérovi Rustamovi Nadirshinovi sa podarilo spojiť neodolateľných tanečníkov, artistov a akrobatov sveta, ktorý sú od skorého detstva majstrami svojho fachu a najrôznejšie tanečné štýly jedenástich osobností bravúrne splynúť do jedného zvodného celku. Energia, pocit, vášeň – vyznanie lásky pomocou zvodnej reči tela garantujú nezabudnuteľný večer s ohromujúcimi emóciami.
Nechajte sa prekvapiť, aká neodolateľná môže byť jediná dažďová kvapka!

Wet Temptation
… pokúste sa odolať!

2015 ShowTime